Míří k vám bezúčelové hypotéky

Banka vám nechce vyjít vstříc a nepřizná hypotéku, kterou nutně potřebujete pro váš nový restart? Rozhodli jste se vypořádat s nabytými exekucemi pro vždy, splatit je a začít nový život s čistým štítem? Pak v tom případě vám banky nejspíše úvěr nepřiznají, protože máte – bohužel pro ně a jejich podmínky přiznávání úvěrů – záznam v registru dlužníků. A těch je dokonce několik!

podpis dokument

  • Centrální registr dlužníků
  • Nebankovní registr klientských informací
  • Bankovní registr klientských informací

A pokud instituce naleznou byť jedinou evidenci ve výše uvedených rejstřících, žádost o úvěr či hypotéku zamítnou. Jistí se tak proti nesolventnosti klienta a vůbec je nezajímá za jakým účelem požadujete půjčku a už vůbec ne, v jaké jste vážné situaci.

My vaší složité rodinné situaci ale rozumíme a dokážeme vám pomoci díky americké hypotéce bez dokládání příjmů. Odpadají vám složitosti s vyběháváním různých potvrzení a záruk. Nám nemusíte předkládat vaše měsíční, čtvrtletní ba ani roční příjmy potvrzené vaším zaměstnavatelem. Což klienti ocení hlavně i v této době, kdy „korona období“ zkomplikovala leckdy komunikační přístup zaměstnanců vůči svým zaměstnavatelům.

dolary půjčka

Poskytneme vám úvěr i na vypořádání exekučních pohledávek i nesplacených půjček. Jestliže vám hrozí exekuce, kontaktujte nás a předejděte včas dražbě vaší nemovitosti a vašeho těžce nabytého majetku. S námi velmi rychle získáte dostatečnou částku peněz, kterou můžete využít například i na refinancování nevýhodných půjček, které jste byli nuceni uzavírat v tíživé situaci a neměli jste jinou možnost. Nyní ji máte. Nabízíme vám nový pohled na svět bez nadbytečného papírování a nepříjemných dotěrných otázek.

Poskytujeme dva typy amerických hypoték a spotřebitelské a podnikatelské úvěry. Zvažte vaši životní situaci. Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro vás.

Doporučené články