Nízký úrok, rychlé vyřízení, peníze na cokoliv

Odsoudili jste nebankovní hypotéky už dopředu, protože se vám nelíbí ručení nemovitostí a hledali jste raději běžnou půjčku v bance? Jenomže tam vás odmítli kvůli záznamům v registrech, kvůli nízkým příjmům, kvůli tomu, že nejste dostatečně bonitní nebo vám jen nenabídli tak nízký úrok, jak jste očekávali?

Pokud máte jakékoliv problémy, tak máte ještě šanci využít právě nebankovní společnosti a jejich produkty jako je americká nebankovní hypotéka.

Pokud ale problémy nemáte, tak se stejně možná díváte po alternativě a zjišťujete nejlepší možnosti, jak získat nízký úrok. Ten můžete získat právě v případě hypotéky. Nebankovní společnosti to mají dobře vymyšlené, takže věřte, že právě díky ručení nemovitostí získáte velice nízkou úrokovou sazbu, přitom však nemusíte dokládat, na co peníze použijete.

mobiní telefon v ruce

Peníze prostě můžete využít jakkoliv. Takže na jednu stranu ano, ručíte nemovitostí, ale do zástavy můžete dát jakoukoliv nemovitost jako je dům, byt, pozemek. Z ní můžete získat třeba až 70% její odhadní hodnoty. Úvěr bude nastaven samozřejmě tak, abyste jej dokázali splácet. Navíc doba splatnosti může být třeba až 30 let. Peníze vám budou vyplaceny ihned najednou na váš účet a můžete s nimi naložit podle libosti.

Koupě automobilu, stavba domu, rekonstrukce obydlí, koupě bytu, vybavení do nové domácnosti nebo do starší, když už potřebujeme zařízení trochu obměnit. A to není zdaleka všechno, peníze totiž můžete také investovat, nebo naopak vyplatit někoho blízkého z dědictví, z dluhů, můžete je použít na oddlužení vaší nemovitosti, na exekuce, vyplacení starých půjček či jiných dluhů. Záleží čistě na vašich potřebách, nikdo po vás nebude chtít faktury ani nic podobného.

kufřík, peníze

Toleruje se i nízké daňové přiznání u podnikatelů tento typ úvěru dokonce mohou získat právě i lidé s dluhy nebo exekucemi či ti, kteří mají jiné finanční problémy, mají zápisy v registrech dlužníků a podobně.

Schválení proběhne velice rychle a peníze můžete mít do 24 hodin. Skoro jako běžná půjčka, jen je to hypotéka s jinak nastavenými pravidly.

Doporučené články