Tak akorát velký


Bydlení sice je jednou ze základních životních potřeb, ale poslední roky není jednoduché najít kvalitní by ydlení. Spousta lidí by toužila po vlastním domě, ale není jednoduché ho sehnat. Dalo by se říct, že většina dobrých stavebních pozemků už je pryč a stojí na nich domy, ale i dnes se dají pozemky sehnat. Musíte ale počítat s tím, že nejspíš nebudou mít pravidelný tvar a nebo budou menší. Nejmenší zájem je o svažité pozemky, protože většinou to znamená, že se na něm musí postavit dům ve svahu, což je nejen technologicky náročnější, ale především mnohem dražší. Dům ve svahu je spíše pro bohaté, a lidé s běžným příjmem dávají přednost klasickému domu.

dům bungalov

Co preferujete?
Chcete bydlet v řadové zástavbě? Nejspíš toužíte spíše po samostatně stojícím domku. Ten vám poskytne daleko více soukromí než řadová zástavba. Pokud máte možnost koupit si stavební pozemek a finance máte vyřešené, můžete si nechat postavit bungalov 5 kk třeba na klíč. Tento typ domu je vhodný pro rodiny s dětmi, protože každý v něm bude mít dostatek vlastního prostoru.
Většině současných moderních novostaveb vévodí velkoryse řešený obývací prostor s kuchyňským koutem, a i v našich domech najdete velké obývací pokoje.

Proč stavět s námi?
Zabýváme se výstavbou moderních nízkoenergetických novostaveb, které se vyznačují tím, že mají moderní vnitřní prostory i exteriér a jsou vybaveny technologiemi, které snižují energetickou náročnost.

projekt domu

Podívejte se na náš web, kde se můžete podívat na všechny naše typové domy. Každý z nich jsme schopní postavit jako dřevostavbu i jako zděný dům. Záleží tedy jen na vás, čemu dáte přednost. V ceně je kompletní stavba kromě kuchyňské linky, která je velice individuální a naši klienti dávají přednost tomu, že si linku vybaví sami. Vyberte si svůj dům a těšte se na to, až ho dokončíme a předáme vám klíče.