Věděli jste, že tma dokáže léčit?

Žijete ve stresu a neustále někam spěcháte? Chcete si odpočinout a alespoň na chvilku utéct od všech starostí, které máte v běžném životě? Cítíte se vyčerpaní, slabí a bez energie? Možná je ten pravý čas na terapii tmou!
Tma dokáže léčit! Také toto tvrzení slýcháte v poslední době čím dál častěji? Ptáte se sami sebe „Jak by mi tma mohla pomoci?“.
Kdy je terapie tmou pro mě vhodná? Především ve chvíli, kdy se cítíte naprosto vyčerpaní a máte pocit, že je ten pravý čas na chvilku „vypnout“. Jste v neustálém stresu, cítíte se nervózní a neklidní. Tma vám pomůže také ve chvíli, kdy jste zažili nějakou tragédii, například smrt blízké osoby. Nebo ve chvíli, kdy se snažíte najít cestu, ale to se vám stále nedaří.

léčba tmou

Chcete vyřešit nějaké své vnitřní problémy? Vypněte! V běžném životě používáme svůj zrak a spoléháme na něj ze 70 %. Naopak, pokud chceme vyřešit své vnitřní problémy, je třeba zrak vypnout. V tuto chvíli přichází na řadu terapie tmou.
U nás můžete vyzkoušet pobyt ve svatyni, která je úplně tmavá. Pobyty zprostředkováváme pro jednotlivce, ale také pro páry. Délka pobytu závisí zcela a jenom na vás!

svíčka ve tmě

Jak je to se stravou? Někteří účastníci preferují pobyt pouze o vodě, jiní vyžadují jídlo. Snažíme se připravovat jídlo z takových surovin, aby vám chutnalo. Stravu vám přinášíme jednou denně, a to mezi 11 a 15 hodinou. Záměrně nenosíme jídlo ve stejnou hodinu. Chceme, abyste zcela ztratili pojem o čase stráveném ve tmě.
Jak je to s cenou za pobyt? Ta je dobrovolná! Ano, přesně tak, příspěvek necháme zcela na vás!
Co vám během pobytu zajistíme? Kromě pobytu ve tmě budete mít k dispozici koupelnu se sprchou a toaletou, teplou a studenou vodu, možnost zajištění stravy, zkušeného průvodce, přírodní dřevěné lůžko, ručníky a lůžkoviny, karimatku, meditační polštářek a parkování u svatyně zdarma.
Stále ještě váháte? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi s vámi probereme všechny možnosti.

Doporučené články