Na nebankovní hypotéku bez registru je spolehnutí i v případě záznamu v registru

Jestliže máte nějaký záznam v registru, tak pomoc od banky nečekejte. Přísná pravidla bankovním domům neumožňují, aby vám vyšly v takové situaci vstříc, byť by byl váš záznam v registru sebevíce bezvýznamný. Vždyť i to se běžně stává – stačí opožděná platba finančnímu úřadu či na zdravotním a sociálním pojištění a katastrofa je na světě. Navíc, takového záznamu v registru se jen tak nezbavíte, to je další špatná zpráva. Dokud ho budete mít, žádná banka vám nepůjčí a je zbytečné klepat u jejích dveří.

peníze v peněžence

Navíc banky nejsou jediné finanční instituce, které vám mohou poskytnout půjčku. Požádat o půjčku můžete také v nebankovní společnosti, která má pro vás připraveny rovněž velice zajímavé podmínky.

Nicméně to první, co vás jistě bude zajímat je, že když si sjednáte nebankovní hypotéku bez registru, tak můžete získat potřebné peníze klidně i se záznamem v bankovním či v nebankovním registru.

Nemyslete si však, že nebankovní hypotéka bez registru znamená, že nikdo nebude do vašich registrů nahlížet. Jedná se o zažitý mylný název. Ve skutečnosti je to tak, že bez ověření vaší finanční situace, tedy jak příjmů, tak záznamů v registru, vám poskytovatel nemůže půjčku poskytnout. Je to proto, aby vás taková finanční pomoc nedostala do ještě větších potíží. Nicméně i když budete mít záznam v registru, tak to ještě nemusí vadit. Drobné záznamy je totiž možné tolerovat. Záznamy typu opožděných plateb za energie anebo na pojištění je možné tolerovat. A dokonce, pokud se bude jednat o skutečné maličkosti, tak ještě navíc můžete získat výhodnější, než běžnou úrokovou sazbu – tedy namísto šesti procent budete mít úrokovou sazbu tři procenta.
pánská peněženka

Nebankovní hypotéka bez registru se tak může stát ideálním řešením vaší zapeklité situace, proto neváhejte a požádejte o ni již nyní z pohodlí vašeho domova prostřednictvím online žádosti přes internet.

Doporučené články