Největší youtubeři současnosti

YouTube je platforma, která slouží pro nahrávání videí a má více než 2 miliardy sledovatelům měsíčně. Na tuto platformu uživatelé nahrávají svá videa, a dokonce za to mohou získávat peníze teďka záleží na tom, kolik mají odběratelů a jak jsou jejich videa populární. Zatímco u nás v Česku se považuje za největší úspěch, pokud člověk dosáhne více jak 1 milionu odběratelů, V zahraničí jsou tato čísla úplně někde jinde.

youtube

Pojďme se nyní podívat na 1 z největších youtubových kanálů v současnosti.

T-Series

Tento youtubový kanál i je číslo 1 v počtu odběratelů. V současné době jich má již přes 200 milionů. T-Series Je indická hudební společnost, která zároveň dělá i filmovou produkci. Na svém kanálu vydával hudební klipy, filmové upoutávky, a to především v indickém jazyce.

Cocomelon

Cocomelon je kanál, který je zaměřený především na děti. K tomu je také přizpůsobena jeho tvorba. Produkuje hudebním video pro děti, včetně velkého množství říkanek. To vše je doplněno animovanými klipy s různými zvířátky je nebo dětmi. tento kanál má v současnosti téměř 150 milionů odběratelů.

PewDiePie

Pravděpodobně nejslavnější youtuber na celém světě. Dlouho se držel na vrcholu s počtem odběratelů nyní už sice není číslem 1 v tomto počtu, to ale neznamená, že by byl o něco méně slavnější. Na jeho kanále najdete herní videa, vlogy z jeho života a různá humorná videa.

videa

MrBeast

Popularita tohoto youtubera vystřelila za poslední roky strmě nahoru. Je to především proto, že se soustředí mimo zábavného obsahu také na charitu a snaží se prostřednictvím svých videí pomáhat lidem. Pomáhá ekologii, nemocným lidem nebo lidem, které postihl nějaký těžký osud. Samozřejmě ale najdete na jeho kanále i vtipná videa.

Pokud si chcete z YouTube stáhnout nějaké video, třeba od výše zmíněných kanálů, využijte k tomu Youtube video downloader.

Doporučené články