Čištění a údržba vody ve vířivce

Sednout nebo lehnout si do vody a nechat se jen tak hýčkat a příjemně teplou vodou objímat. Kdo by si neužil tuto báječnou a úžasnou chvilku relaxace. K tomu sklenička šampusu s jahodami a atmosféra je naprosto dokonalá. Nesmíme zapomínat ani na romantiku. Takové bublinky, nejenom ve vodě, ale i v šampusu dokážou pěkně člověku kolikrát zamotat hlavu. Nechat se unášet příjemnými pocity a teplou vodou je zkrátka a dobře velice příjemné, tak proč si to neužít opravdu do sytosti?
výhled z bazénu
Pokud vlastníte podobné zařízení, pak jistě víte, že je sice moc hezké, když se každý den můžete jít příjemně osvěžit do teplé vody a nechat se hýčkat. Díky tomu uděláme něco pro své zdraví, protože bublinky a proudy vody mají blahodárné účinky na tělo a lidský organismus. Vodní element je rozhodně živel pro hýčkání organismu, proto má velice příznivé účinky na tělo, svaly i klouby. Jenomže to není zdaleka všechno, protože všechny radovánky musí mít i opačnou stránku věci, tedy například čištění a údržbu.
houpačka u bazénu

Nejsou vhodné obyčejné čistící přípravky do bazénů

Voda je zde daleko teplejší, než je tomu například v běžném venkovním bazénu, proto by čistící přípravek do bazénu nemusel správně účinkovat. Navíc do bazénů se většinou používají prostředky na bázi chloru, které však v teplejší vodě přestávají fungovat a účinkovat. Nemusí být totiž tak stabilní, proto je vhodnější používat profesionální přípravky.
· Existují speciální přípravky, které se používají.
· Chemie do vířivky https://eshop.techneco.eu/Chemie-do-virivky je speciálně upravená, aby byla vhodná právě do whirlpoolu.
· Vždy je důležité čistit všechny trysky a udržovat vodu v optimálním stavu.
· Díky tomu se Vám odvděčí a bude každý den příjemné se nechat hýčkat vodou a bublinkami kolem sebe.
· Rozhodně přípravky nepodceňujte.
· Kvalitní přípravky pro úpravu speciálně této vody zajistí dlouhou životnost Vašeho domácího relaxačního whirlpoolu.

Doporučené články