Tak si prostě jděte půjčit

„Jděte si půjčit.“ Banální odpověď na otázku, kde vzít peníze aspoň na to nejdůležitější, co musíte zaplatit stůj co stůj, že?
Ovšem ono se to snadno řekne, ale hůř udělá, že? Protože jít si od někoho půjčit peníze sice vypadá jako jednoduché řešení, jenže je třeba mít také někoho, na koho byste se v podobné situaci mohli obrátit. A to není – jak ví leckdo z vlastní zkušenosti – nejednou až taková samozřejmost.
Že byste se obrátili na příbuzné? Možná. Ale co když tito půjčit odmítnou? Zkusit to u kamarádů, kolegů a známých? Třeba to vyjde, ale třeba také zase ne. Zajít si do banky? Kdo ví, zda tam uspějete.

placení

A když nevyjde ani to?
Pak je tu vždycky přinejmenším jedna další cesta, jak se k penězům dostat. Jmenuje se nebankovní americká hypotéka a jde o produkt, díky němuž uspějí nejednou i ti, kdo by nikde jinde nepochodili.
Protože taková nebankovní hypotéka je produktem jako dělaným na míru právě takovým žadatelům, kteří neobstojí v jiných situacích, kteří nejsou schopni splnit limity, jež mají nastaveny někde jinde.

měna

Tady se poskytovatelé zrovna nepitvají v tom, vydělává-li člověk dostatečné množství peněz, mohou lehce odpustit i nějaký ten záznam v registrech dlužníků. A to z toho prostého důvodu, že zde lze nastavit podmínky splácení tak, aby vyhovovaly každému. Dobu splácení tu lze natáhnout třeba i na dlouhých třicet let, což logicky obnáší citelné snížení výše splátek, a nízké a potenciálně podezřele vypadající příjmy jsou plně kompenzovány v podobě nemovitosti, již musí žadatel nebo někdo, kdo to vezme na svá bedra za něj, dát za tuto půjčku do zástavy. Po čemž může rychle dostat až sedmdesát procent odhadní ceny takové nemovitosti, bez vytáček a nějakých skrytých záludností.
Vše se vyřídí rychle, většina z toho navíc pohodlně přes internet, a kdekdo uspěje. I když by neměl nikde jinde šanci. Nevěříte-li mi, přesvědčte se sami.

Doporučené články