Zamyšlení nad příčinou poruchy erkce.

Pánové, měli jste někdy problémy s erekcí? Jen jednou? Nebo jsou snad stálé? Řešíte je nějak? Nebo to pro vás není důležité? Či se snad zatím vyhýbáte možnosti sexuální styku s partnerkou, abyste si nepotvrdili to, co vám už delší dobu straší v hlavě? Prostě pokud máte tento problém, není dobré před ním zavírat oči. Měli bychom si ho trošinku rozebrat a zamyslet se nad samou příčinou problému.

Takže si budeme maličko povídat. Selhali jste pouze jednou? Nebyli jste přílš vystresovaní, nebo nervózní? Vícekrát se už situace neopakovala? Zatím nebudeme nic řešit, berte toto ojedinělé selhání za jakousi mimořádnou situaci, pokud se však bude opakovat, vraťte se zpět k naší rozpravě.

erekce

Pátráme dále po příčině poruchy erekce https://www.eresin.cz/problemy-s-erekci-a-jejich-priciny/. Trochu si připadám jako v detektivce, kde se pátrá po vrahovi J. Takovým vrahem vašeho ztopoření může být často stres, nebo psychické přepětí. Není toho na vás moc v poslední době? Co v práci? Nejsou tam problémy? Nemáte novou přítelkyni, před kterou byste byli nějak nervózní? Pokud máme příčinu zde, zkuste se zklidnit, promluvit si s partnerkou a pokud možno odsunout sexuální styk na dny, kdy je v práci relativní klid.

erekce

Vrahem vaší dostatečné erekce může být i hormonální nedostatečnost, nebo celková fyzická ochablost. Takže taková jednoduchá rada. Začneme se více hýbat, procházky, nějaké cviky na posílení dna pánevního, věřte, že pomůžete i své prostatě. Je také třeba zamyslet se nad svojí životosprávou a pitným režimem. Ten je důležité nezanedbávat, pouze dostatečné množství tekutin nám zajistí optimální průchodnost cév. Pokud je vrahem vaší erekce hormonální nedostatečnost a zatím vám nepomohla žádná z našich rad, je třeba objednat nějaký přírodní přípravek na podporu erekce. První volbou bude určitě objednání tablet na přírodní bázi, které zaručují nástup erekce do 30 minut.

Doporučené články