Bydleme levně a chytře

Když, se dnes podíváme na ceny domů a pronájmů, zatočí se nám hlava, jdeme do mdlob a můžou nastat i silné deprese. Šílené že? Srovnávali jsme ceny, zda se vyplatí stavět nový dům a, nebo koupit starou stavbu a zrekonstruovat jí a hádejte? Ve většině případů, to vyjde úplně na stejně!

patrový moderní dům

Ale zamysleme se! Platit vysoký pronájem? Vždyť za takovou cenu, můžeme přeci platit vlastní hypotéku! Samozřejmě, není to tak snadné, jak to zní! Většina lidí má problém, aby hypotéku vůbec dostali, jednak pro malý plat anebo nemají žádnou větší rezervu na bankovním účtu. Banky požadují, že musíte mít 10 % některé 15 % a dokonce i 30% ceny z nemovitosti, aby mohly hypotéku schválit.
rodinný dům

My, jsme se pro vás koukli i na jiné varianty, které mohou vyřešit váš problém s vlastním bydlením.
Tři varianty, které, se vám budou jistě líbit.

1. Nemáte hotovost ani pozemek?
S tímto problémem si poradily ekonomické stavby, myslely na takový problém a zřídily program NULOVÁ HOTOVOST. Koncept je jednoduchý, má mladým rodinám pomoc s vlastním bydlením, není třeba vlastního pozemku ani hotovosti. Je třeba splňovat určité požadavky, které si můžete přečíst na jejich stránkách anebo přes jejich poradce. Dle recenzí se s tímto programem setkáme, jak s pozitivem, tak negativem, tzv. 70 % na 30 %, spíše se setkáme s negativy, ale vše, co je na internetu nemusí být pravdivé.

2. Trend! Mobilní dům
Už jste slyšeli o mobilheimu? Dá se pořídit za velmi slušnou cenu, ale je třeba mít pozemek anebo jej koupit. Levné řešení, pěkné bydlení! Při takovém bydlení, není třeba stavebního povolení, jistě nějaké dokumenty bude třeba vyřídit, nahlásit, ale o stavební povolení nežádáte. Dalším plusem pro vás, až se budete stěhovat příště stačí pozemek a dům si můžete vzít s sebou.

menší rezidence
Domky na klíč

Při téhle varianty je důležité, co si zvolíte, protože mnoho firem nabízí různé produkty – dřevo-stavby, nízkoenergetické domy, montované domky. Na tyto domky je třeba mít hypotéku, ale seženete je i v levnějších variantách od 1 200 000,-Kč.

Nyní je to na vás, co si zvolíte! Drahý podnájem, nebo vlastní?

Doporučené články