Mobil pro všechny

V dnešní době už má skoro každý člověk svůj mobilní telefon. A to ne někdy jenom jeden mobil, ale v dnešní době jsou lidé, kteří využívají mobilní telefon opravdu každý den, skoro nonstop a mají jich třeba i více. A já, ani můj syn, ani moje máma nejsme výjimka. Například můj syn, kterému je deset let už má svůj druhý mobilní telefon. Ale nemyslete si, že to taky schválně, že je rozmazlený, nebo že všechno zničí. Tohle vůbec ne. Můj syn je právě naproti tomu opravdu hodně šikovný. A baví ho hrát logické hry na mobilním telefonu. Myslím si, že každé dítě, pokud má tedy mobilní telefon, tak taky hraje určitě nějaké mobilní hry. A to hlavně, když se nudí. A když to tak vezmu, tak ten, kdo má mobilní telefon, tak se vlastně asi nikdy nenudí, protože kdyby se člověk nudil, tak logicky hraje nějakou mobilní hru. A hrajete vy taky nějaké mobilní hry?

Pamatuji taky retro mobily.

Pokud ano, tak se pochlubte. Já například moc ráda hraji takové hry, které jsou logické a jsou hodně na přemýšlení. Třeba například Candy. A Candy hra je opravdu skvělá a já jí hraji už asi deset let. A taky je tam hraji různé hry, které jsou takové strategické a kde se válčí proti sobě. A taky baví mě to a tu hru taky hraji už více jak deset let, takže nejsem žádný začátečník.

Bez mobilu ani ránu.

Můj syn hraje na mobilním telefonu a taky na tabletu oblíbenou hru Minecraft a taky různá autíčka anebo legendárního hada. A ten had se hrál většinou na takové legendární Nokii, která byla ještě populární před patnácti lety. Na to si jistě taky budete pamatovat. Protože mobilní telefony se dále stále dopředu vyvíjejí. A jaký jste měli vy jako svůj první mobilní telefon? Já si pamatuji, že to je už opravdu hodně dávno, ale i tak na to nikdy nezapomenu. Vím, že to byl starý mobil po mém otci. Takže byl děsný a měl na sobě škaredé kosmetické vady, ale to se u muže a jeho mobilu dá asi čekat. 

Doporučené články