Rezort Dahab, Mekka potápění

Rezort sám o sobě
Rezort je vlastně středisko, které se snaží poskytnout zákazníkovi ubytování, jídlo, zábavu apod. v daném areálu. Jedná se nejčastěji o hotely. Dělí se na několik resortů. Mezi nejznámější patří například all – inclusive, kdy tedy zaplatíte určitou cenu a můžete sníst a vypít všeho tolik, kolik budete chtít. Ten druhý je tzv. destination, kde platíte nezbytné věci a vše ostatní doplácíte. Z mého pohledu si myslím, že rozhodně vás vyjde lépe all – inclusive, ale to je věc názorů.
A teď už k samotnému rezortu Dahab.

egypt

Pokud rádi objevujete krásy Egypta, pak pro vás tohle místo bude doslova rájem na zemi. Výhodou zde je to, že můžete navštěvovat soukromou pláž, kde nebudete nikým rušeni. Pokud byste chtěli své ratolesti naučit potápět, pak máte možnost. Můžete je totiž zapsat do školy potápění. Můžete si zde užít mnoho aktivit, mezi které se řadí například surfování či objevování podvodních památek. Po celou dobu dovolené vás bude okouzlovat egyptské slunce.

skály

Určitě je ideálním místem jak pro páry, tak pro celé rodiny. Z pokojů jde vidět kromě průzračného moře a okolí také překrásné zahrady. V resortu se nachází tři bary a tři restaurace, ze kterých je určitě co vybrat. Kuchyň je zde velmi vyhlášená a mnoho lidí si ji chválí. A taky se není čemu divit. Dokonce můžete navštívit i dva plážové bary. Určitě potěšíme i ty, kteří mají velmi rádi wellness, jelikož se zde nachází masážní centrum.

dahab

Výhodou je, že se nachází jen hodinu jízdy od města Šarm aš – Šajchu, kde se najdete také mezinárodní letiště. Lidé si Dahab chválí také i díky překrásnému výhledu na Rudé moře.

Pokud ještě nemáte naplánovanou letní dovolenou, určitě byste si měli rezort Dahab připsat na váš seznam. Pokud byste se rádi dozvěděli více, určitě neváhejte navštívit.

Doporučené články